3
khanebosch.com

021-8582

جهیزیه لوازم خانگی

جهیزیه از جمله دغدغه های هر خانواده در ایران می باشد. جهیزیه ای که بتوان با معیار های خانواده خرید که این معیار ها به فاکتور های زیادی در زمینه جهیزیه بر می گردد. یکی از این معیار ها برای جهیزیه لوازم خانگی بوده و بخش اصلی جهیزیه را برای هر زوج جوان تشکیل میدهد. برای جهیزیه لوازم خانگی فاکتور هایی مد نظر می باشد که می توان از جمله به چند فاکتور اشاره کرد:

قیمت جهیزیه لوازم خانگی

کیفیت جهیزیه لوازم خانگی

شرایط خرید قسطی جهیزیه

اعتماد و اطمینان خرید جهیزیه

قیمت جهیزیه لوازم خانگی

شرکت خانه بوش برای تسهیل عروس و داماد ها و خانواده های محترم ایشان اقدام به تهیه بسته های جهیزیه کرده است. هر محصول دارای مشخصه بر اساس برند خود و ساخت کشور مربوطه می باشد. قیمت کلیه اجناس هم در سایت و هم در کانال تلگرام خانه بوش موجود می باشد. کلیه ارقام بر اساس قیمت روز می باشد، با این حال شرکت خانه بوش برای ارایه تسهیلات در زمینه خرید جهیزیه اقدام به فروش با شرایط قسطی بدون بهره کرده است که در ادامه توضیح داده خواهد شد. مشتریان محترم می توانند لیست کالاهای لازم را از طریق لینک های زیر پیگیری کنند:

لیست قیمت لوازم خانگی

کیفیت جهیزیه لوازم خانگی

کیفیت جهیزیه لوازم خانگی بر اساس برند های معتبر بوش، آ.ا.گ و وایت هاوس می باشد. لذا شرکت خانه بوش به زوجین تعهد می دهد که کلیه اقلام جهیزیه را بر اساس کیفیت و گارانتی اصلی با تعهد و اعتبار خدمت ایشان ارایه نماید. بر این اساس برای اطمینان می توانید برای کالاهای جهیزیه خود به وب سایت اصلی بوش آ.ا.گ مراجعه کرده و از اصلی بودن کالای جهیزیه خود بر اساس بار کد اطمینان حاصل نمایید.

شرایط خرید قسطی جهیزیه

شرکت خانه بوش برای زوجین در خرید جهیزیه مورد نظر خود اقدام به قسطی کردن کالای جهیزیه نموده است. شرایط برای اکثر کالاهای لولزم خانگی به صورت یک سوم نقد مابقی پنج فقره چک ماه به ماه بدون بهره می باشد.

اعتماد و اطمینان خرید جهیزیه

شرکت خانه بوش به تمام زوجین و خانواده محترمشان تعهد می دهد که کالاهای جهیزیه را بر اساس اصل بودن کالا و ضمانت نامه ارائه دهد.