Super User

Super User

پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 08:24

کنترل از راه دور لوازم خانگی

لوازم خانگی جدید بوش با عملکردHome Connect امکانات جدیدی را در خانه شما فراهم می کند. اکنون شما می توانید تمامی لوازم و دستگاه های خود را به وسیله تلفن های هوشمند یا تبلت از راه دور به راحتی کنترل کرده و بر آن نظارت داشته باشید، این امر زندگی روزمره شما را آسان تر می کند - و البته موجب می شود به نتایجی بدون نقص دست یابید.

لوازم خانگی شما حرف های بسیاری برای گفتن دارند

همه ما می دانیم ارتباطات برای زندگی آرام و آسوده امری حیاتی است. با عملکردHome Connect ، لوازم خانگی بوش بیشتر از همیشه قادر هستند تا به زندگی شما سهولت ببخشند. با طراحی سیستم باز، ویژگیHome Connect تجربه شما از محصول را به وسیله ویژگی ها و خدمات جدید گسترش و افزایش می دهد. به عنوان مثال، به لطف همکاری و شراکت با
«HelloFresh» شما می توانید دستورپخت مورد نظر خود را مستقیما به فر بوش خود انتقال دهید، که به صورت اتوماتیک تنظیمات ایده آل پخت و پز را برای دستیابی به نتایجی بدون نقص روی دستگاه تنظیم می کند.

kuig

دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 12:09

تکنولوژی سبز

حدود 04% از اختراعات ثبت شده توسط بوش مربوط به محافظت از محیط زیست و استفاده مسئولانه از منابع طبیعی است. امروزه لوازم خانگی بوش در میان بهینه ترین ها و کم مصرف ترین های جهان هستند که این امری مهم هم به لحاظ محیط زیست و هم به لحاظ اقتصادی می باشد.

تکنولوژی سبز، تکنولوژیهایی که نه تنها زندگی امروزه ما، بلکه زندگی آینده ما را بهتر و راحتر می نمایند.

محصولات بوش استعمال تکنولوژی سبز
( (Green Technolog و استفاده بهینه از منابع را پشتیبانی می نماید. این اصل راهنما کلیه فعالیتهای ما را در تمامی بخشها ، از روشهای تولید حساس به محیط زیست گرفته تا تحقیق در مورد تکنولوژیهای مدرن با انرژی کارآمد، را پایه گذاری می نماید.
این تکنولوژی از سال 8442 توسط اکثر شرکتهای خواهان حفظ محیط زیست آلمان تولید و گسترش یافت.
محصولات دارای این نشان بروی بهره وری آب و انرژی در حین دستیابی به عملکرد بالا براساس تکنولوژیهای بوش ، همانند کلیه محصولات بوش، متمرکز شده اند و با هدف به حداقل رساندن تاثیر آنها بر محیط زیست تولید میشوند.

مسئولیت پذیری
بوش همواره خود را نسب به بشر و طبیعت بطور جدی مسئول دانسته و این مسئولیت پذیری موجب ایجاد تعهد و انگیزه ای در قبال توسعه بهره وری منابع لوازم خانگی با نشان" تکنولوژی سبز" می شود که می تواند منجر به ایجاد پتانسیلی شود که نه تنها زندگی آینده بلکه کیفیت زندگی امروزه ما را بهبود بخشد. کلیه لوازم خانگی بوش با احترام و حساسیت به محیط زیست تولید شده و نسبت به مدلهای قبلی کارآمد تر طراحی گردیده اند.

ماشین لباسشویی دستگاهی است که برای راه اندازی به ۳ پیش نیاز مهم و اساسی احتیاج دارد این پیش نیاز ها عبارتند از:
• آب
• برق
• مواد شوینده
در ۰۱ سال اخیر پرمصرف ترین محصول در میان لوازم خانگی برقی، لباسشویی شناخته شده است و شرکت های مختلف برای جذب مشتری و فروش بالا در صدد این می باشند که با تکنولوژی روز دنیا از اتلاف انرژی این دستگاه جلوگیری نمایند.
راه حل مشکل توسط کمپانی بوش
کمپانی بوش برای مصرف بهینه مواد شوینده سیستمی به نامI-DOS طراحی نموده است
I-DOS )آیدُُز( کوتاه شده ی عبارت(Intelligent Automatic Dosing System) است که به معنی سیستم خودکار تقسیم کننده هوشمند است.
این سیستم مواد شوینده موجود در دستگاه را طوری تقسیم می کند که پس از پر کردن مخزن لباسشویی نیازی به شارژ مجدد تا ۰۱ سیکل شستشوی بعدی نمی باشد.
با استفاده از لباسشویی های بوش که دارای این قابلیت می باشند می توانید از مصرف سالیانه ۰۰ لیتر مواد شوینده و حجمی معادل ۸۵ وان پر از آب صرفه جویی نمایید.در کشو تعبیه شده برای مواد شوینده ۰ جایگاه برایI-DOS )برای مایع شوینده و نرم کننده( و یک جایگاه برای پودر لباسشویی قرار داده شده است و بدین وسیله شما می توانید به سادگی هم از پودر و هم از مایع شوینده برای شسشتشو البسه خود استفاده نمایید.

برای مشاهده نمونه های دارای سیستم فوق کلیک کنید:

ماشین لباسشویی خودکار HomeProfessional - WAY32841IR

ماشین لباسشویی خودکار سری8 - WAW3266XIR

ماشین لباسشویی خودکار Homeprofessional - WAY28862IR

ماشین لباسشویی خودکار سری8 - WAW28640IR

ماشین لباسشویی خودکار سری8 - WAW32660IR

در اغلب ظرفشویی های موجود در بازار، خشک نمودن ظروف توسط المنت )جهت تولید گرما( و فن )جهت
انتقال گرما به تمام ظروف( انجام می شود. این روش بسیار پر هزینه است و باعث اتلاف بیش از حد انرژی می شود.
کمپانی بوش در راستای تحقق وعده خود در زمینه فن آوری سبز(GREEN TECHNOLOGY) سیستم جدیدی به نام زئولیت طراحی کرده است. کلمه زئولیت(ZEOLITE) از دو واژه یونانی(zéō) به معنی “جوش” و(LITHOS) به معنی “سنگ” تشکیل شده است.
تکنولوژی زئولیت و خواص آن

همانطور که از معنای این واژه پیداست زئولیت یک سنگ معدنی است. این سنگ، رطوبت را به خود جذب کرده و بر اساس واکنش شیمیایی که داخل آن رخ می دهد از خود حرارت ساطع می کند. این سنگ معدنی به دلیل ویژگی خاص و بسیار مفیدش برای حفاظت از محیط زیست ،جایگزینی مناسب برای المنت ظرفشویی می باشد.
خواص تکنولوژی زئولیت:
۱ -خشک نمودن کلیه ظرف ها بدون هیچ گونه اثر از لکه آب. )مخصوص ظروف شفاف مانند کریستال(
۲ -کاهش ۱۱ درصدی مصرف برق.
۳ -کاهش زمان شستشو.
برخلاف تصور خریداران که زئولیت پس از مدتی از بین رفته و نیاز به شارژ مجدد دارد، عمر این سنگ ۰۱ سال بوده و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

شما می توانید به سادگی، تنها بافشردن یک دکمه و بدون مصرف بیش از حد انرژی جهت خشک نمودن ظروف مخصوصا ظروف شفاف مانند کریستال پاکیزگی و خشکی کامل رابه سبک بوش احساس و تجربه کنید.

برای مشاهده نمونه های دارای سیستم فوق کلیک کنید:

ظرفشویی ایستا سری8 SMS88TI02M

ظرفشویی ایستا SMS88TW02M سری 8 SuperSilence Pluse

ظرفشویی ایستا سری 6 SMS67TW02B

ظرفشویی ایستا سری6 SMS67TI02B

 

پاسخ این سوال را بایددر مولکول های اکسیژن فعال O3)ازن( جستجو کرد.
ازن نوعی از اتم تکامل یافته اکسیژن میباشد که اکسیژنO3 نام دارد، قوی ترین اکسیدکننده و ضدعفونی کننده تجاری موجود در جهان است که بعد از ترکیب با انواع الاینده ها و تبدیل انها به فراورده های بی ضرر سبب ضد عفونی ،سم زدایی ،بوزادیی و انگل زدایی می شود.
ماده اکتیو اکسیژن )ActiveOxygenTM( که به معنی اکسیژن فعال است در ماشین لباسشویی های بوش با انجام واکنش های فوق با باکتری های موجود در سطح لباس ها را کاملا از بین می برد در نتیجه بدون استفاده از ماده شوینده می توان لباس ها یی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی به تن کرد، ضمننا با توجه به کاهش مصرف مواد شوینده سالیانه مقدار زیادی از مخارج خانواده کم شده و بسیار مقرون به صرفه می باشد.


شیوه کار در ماشین لباسشویی چگونه است؟


در اولین گردش ماشین لباسشویی، بخار سرد اکتیو اکسیژن بدون استفاده از هرگونه ماد شیمیایی خارج شده و پس از انتشار دومین بخار اکتیو اکسیژن در آخرین دور ماشین لباسشویی، لباس ها از هرگونه جرم و باکتری تمیز می شوند و در نهایت و در کم تر از 03 دقیقه 99.99 درصد از باکنری ها را ازبین می روند، این سیستم انقلابی بوش بوی لباس را بدون استفاده از آب و تنها با کمک فناوری اکتیو اکسیژن ازبین می برد و نیز امکان تمیز کردن لباس را بدون آب و مواد شوینده به راحتی فراهم می کند.

شما می توانید به سادگی، تنها بافشردن یک دکمه و بدون افزودن مواد شیمایی، جرم ها و باکتری های موجود در لباس ها و ظریف ترین الیاف خود را حتی در دماهای شستشوی پایین ازبین برده وپاکیزگی کامل رابه سبک بوش احساس و تجربه کنید.

 

برای مشاهده نمونه هایی که دارای سیستم فوق هستند کلیک کنید:

ماشین لباسشویی خودکار سفید سری 8-WAW28760IR

ماشین لباسشویی خودکاراستیل سری 8-WAW2876XIR

 

 

بوش همواره برای آسان تر کردن زندگی شما می کوشد.دیگر کار با جاروبرقی مزاحم صحبت کردن با تلفن،گوش کردن به موسیقی ویا تماشای تلوزیون ،یا حتی خواب کودک دلبندتان نخواهد شد .حتی در پاسی از شب نیز نگران صدای جاروبرقی نباشید.

آرامش باور نکردنی

سیستم نوینSlienceSoundبا تمرکز بر کوچکترین جزئیات طراحی شده تا درحین کار با جاروبرقی بدون نگرانی از ایجاد آلودگی صوتی ودر کمال آرامش تمیزی را به اتمام می رسانید.

کیفیت بالا وکارایی ایده آل در تمام طول عمر دستگاه تضمین شده است.به کارگیری یک موتور قوی که با از بین بردن مقاومت هوا جریان هوای قوی ایجاد می کنید ،از معیار های اصلی برای یک تمیزی ایده آل است.علاوه بر عملکردی بی نظیر در پاکیزگی ،بوش کاهش بسیار محسوس صدا و جلوگیری از ایجاد الودگی صوتی را نیز تضمین می کند .تمام جزئیاتی که برای پاکیزگی منزل شما ونیز سلامتی تان مهم اند،از برس جاروبرقی گرفته تا شبکه اگزوز جاروبرقی های بوش با بالاترین کیفیت طراحی و تولید شده اند .

محفظه های vitafresh plusکمک می کنند تا غذای سالم 2برابر طولانی تر تازه بماندو آنها با اعمال 2دمای متفاوت،عالی ترین شرایط را برای نگهداری مواد غذایی فراهم می کنند.یک محفظه دارای دمای پایین حدود °C0برای نگهداری بهداشتی ماهی و گوشت می باشد که از دو کشوی جدا گانه برای جلوگیری از انتقال بو تشکیل شده است. و محفظه بزرگ رطوبتی دارای سیستم آب کشی که مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات می باشد.تنظیمات داخل این کشو به راحتی بین دو حالت قابل تغییر است و برای همین دلیل vitafresh pluseنه تنها در نگهداری مواد غذایی بهترین نتیجه را ارائه می دهد.بلکه حافظ سلامتی شما نیز می باشد.

ما اعتقاد داریم که هر اختراعی باید برای یک هدف طراحی شده باشد.این که زمانی را که شما در آشپزخانه میگذرانید تا حد ممکن لذت بخش سازد.ازاین روست که لوازم خانگی  سری 8رابا تکنلوژی پیشرفته تر از تکنلوژی روز،طراحی ماندگاروکاربرد آسان طراحی کرده ایم تا بار کارهای خانه را از دوش شما برداریم وهمیشه نتایج ایده ال به شما ارائه کنیم .ست های آشپزخانه را هم اکنون کشف کنید.

چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 06:50

دستگاه های سری 8بوش

سیستم PerfectBake

پخت نان وشیرینی هیچگاه آسان تر از این نبوده است.سنسور پخت PerfectBakeبا حساسیت فوق العاده دقیق ومنحصر به فرد ،امکان اندازه گیری سطح رطوبت را فراهم و فرآیند پخت را بطور خودکار تنظیم می کند.تا زمانی که سنسور PrefectBakeهمه چیزرا تحت کنترل دارد ،شما دیگر نیاز به تنظیم حالت گرمایش،طول مدت پخت ونیز دمای فر نخواهید داشت.کافیست شما منوی خود را از پانل فر انتخاب کنید .سپس دکمه شروع را فشار دهید .فر شما تمام مراحل پخت رعایت خواهد کرد . نتیجه:انواع نان،کیک وتارت به شکل ایده آل پخته خواهند شد.

سیستم PerfectRoast

هنگام تهیه مرغ شکم پر،کباب بره وانواع غذاهای برشته،با سنسور PerfectRoastهمیشه ایده ال ترین نتایج راخواهید گرفت.درست همانند یک سرآشپز ماهر در عین حال با سهولت کامل.سنسور گوشت از طریق چندین نقطه اندازه گیری بسیار حساس ،دمای درون گوشت را بطور دقیق تعیین کرده،گوشت را بطور کامل برشته می کند.شما می توتنید از سنسور گوشت در حالت مایکروفر بخار پز نیز استفاده کنید.

صفحه1 از2

logo

پیگیری سفارشات

تلفن تماس : 8582

ساعات پاسخگویی : 9 الی 20

مجوز ها نماد ها

مشاوره و فروش

تلفن تماس : 0218582

ساعات پاسخگویی : 9 الی 20

صفحات محبوب کاربران

logo 3 1

logo 3 2

تماس باما

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان شریعتی،

پایین تر از حسینیه ارشاد، کوچه کامیار، پلاک 17

0218582   -   support@khaneye_man.com

 

facebook   telegram   instagram

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت لوازم خانگی بوش می باشد .

طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه