آشنایی با ظرفشویی توکار بوش و مزایای آن

آشنایی با ظرفشویی توکار بوش و مزایای آن

استفاده از ماشین ظرفشویی توکار به خصوص در خانواده های امروزی بسیار رایج شده است و لوازم خانگی بوش به دلیل کیفیت بالا و تکنولوژی جدید ساخت امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.قیمت ماشین ظرفشویی توکار بوش به نسبت کارایی و عملکرد آن بسیار مناسب می باشد. از مهم ترین تکنولوژی هایی که ماشین ظرفشویی بوش را با سایر محصولات عرضه شده در بازار متمایز کرده است، می توان به سیستم زئولیت اشاره نمود که برای خشک کردن یک دست تمامی ظروف کریستال و غیره اشاره نمود. تکنولوژی های مصرف بهینه آب و برق سبب شده است تا این ماشین ظرفشویی در مدل های مختلف مابین 7.5 لیتر تا 9.5 لیتر مصرف آب داشته باشد که با توجه به شستشوی دستی، میزان مصرف آب حداقل به نصف تقلیل پیدا می کند. BLDC نام دیگر تکنولوژی به کار برده شده در ظرفشویی توکار بوش می باشد که صدای موتور را به 40 تا 42 دسی بل می رساند و در عین حال عمر موتور با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

ظرفشویی توکار

ترکیب تکنولوژی های روز، ظرفشویی توکار موفق بوش

تصور کنید که یک موتور همه کاره با صدای بسیار پایین در ظرفشویی جدید توکار بوش به کار رفته و در عین حال با تکنولوژی هوم کانکت می توانید از راه دور نسبت به کنترل ماشین ظرفشویی با استفاده از موبایل اقدام کنید. زئولیت، همانطور که گفته شد در مصرف برق دستگاه بسیار تاثیرگذار بوده و درجه مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی برابر با +++A دریافت نماید. در کنار این تکنولوژی ها، برای اینکه در مصرف شوینده ها صرفه جویی شود، از تکنولوژی Detergent Automation استفاده می شود تا در هر بار شستشو، دقیقا به اندازه نیاز مواد شوینده مورد استفاده قرار گیرد. همچنین Aqua Sensor که سنسور آب مصرفی نیز نامیده می شود، در کاهش میزان آب مصرفی تاثیرگذار بوده است. در کنار تمامی تکنولوژی های به کار برده شده، پنل کنترل دستگاه که به صورت دکمه ای یا لمسی طراحی شده است، به شما بیش از 8 برنامه شستشو را ارائه می دهد و همچنین کامپیوتر خود دستگاه قادر به انتخاب بهترین برنامه برای شستشوی تمیز با کمترین میزان برق و آب مصرفی می باشد. ظرفشویی جدید بوش، تمامی تکنولوژی های لازم برای یک شستشوی خوب و زندگی آسان را دارد.

 ظرفشویی توکار

طراحی داخلی، مهندسی چیدمان با بیشترین تعداد ظروف

اگر به دنبال یک ماشین ظرفشویی خوب با تکنولوژی بالا برای بهترین بازده می باشید و برای شما مهم است که بتوانید در هر بار شستشو بیشترین تعداد ظروف را در دستگاه قرار دهید، ظرفشویی توکار بوش می تواند گزینه ای بسیار مطلوب برای آشپزخانه شما باشد، تمامی ظروف بزرگ و کوچک یک مهمانی 13 نفره را می توانید در یک بار روشن کردن ماشین ظرفشویی بوش بشویید. طراحی داخلی این ماشین ظرفشویی شاهکار بوده و می تواند یک سر و گردن از رقبا بالاتر باشد.

خرید ماشین ظرفشویی جدید بوش

همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم، شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب، ماشین ظرفشویی جدید بوش را بدون نگرانی استفاده کنید و از کارایی آن مطمئن باشید. 36 ماه گارانتی بوش سرویس به همراه تکنولوژی های روز و موتور BLDC همگی نوید یک زندگی آرام در کنار ماشین ظرفشویی توکار بوش را می دهد. آشنایی با ماشین ظرفشویی بوش و خرید آن می تواند برای همه خانواده ها مناسب باشد. تکنولوژی زئولیت ماشین ظرفشویی بوش به همراه سایر تکنولوژی هایی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، نشان دهنده کیفیت بالای این ماشین نسبت به قیمت ظرفشویی بوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.