تکنولوژی کمپانی بوش پیشرو در صنعت

https://khanebosch.com/product-category/all-products/dishwasher/

تکنولوژی کمپانی بوش در حال گسترش تکنولوژی ماشین ظرفشویی خود، با مدل های جدید طراحی شده،  برای مقابله با چالش مصرف کنندگان در هنگام خشکشویی کم ماشین های ظرفشویی است. این خط جدید دارای فناوری های جدید و برجسته از جمله Crystal Dry ™ می باشد که ماشین ظرفشویی بوش های Bosch را قادر می سازد حتی در پلاستیک ها نتایج خشک کنی بالایی را ارائه دهند. لوازم خانگی بوش به عنوان نام تجاری شناخته شده با افتخار بر پایه رهبری دیرینه خود در این عرصه از صنعت است تا خط تولیدی را راه اندازی کند که واقعا فراتر از انتظارات مصرف کننده باشد.

تکنولوژی کمپانی بوش

تکنولوژی کمپانی بوش

بوش در دو نمایشگاه جدید ماشین ظرفشویی در نمایشگاه بین المللی سازندگان در وگاس تکنولوژی هایی را ارائه کرد که نشان می دادند؛ هر دو روی خشک کردن کارآمدتر ظرف های شما متمرکز شده اند. مدل های جدید ارائه شده ویژگی خاصی به نام Crystal Dry را دریافت می کنند که رطوبت موجود در ماشین ظرفشویی را بعد از اجرا تا 176 درجه فارنهایت گرم می کند. ظاهرا، هوای گرم به آرامی در گردش قرار می گیرد تا آب باقی مانده روی ظروف را گرم کند و بخار شوند. از دیگر ماشین ظرفشویی های بوش به نام  Midrange با همان ویژگی به نام Auto Air در همین زمان تولید آغاز شده است. Auto Air با اتمام چرخه، درب ماشین ظرفشویی شما را باز می کند و با محافظت از بخار از پیشخوان ماشین شما محافظت می کند.

معرفی تکنولوژی های بوش در سال 2019

تکنولوژی کمپانی بوش، معروف در صنعت برای ماشین های ظرفشویی با دانشی پیشرو، با معرفی فناوری های جدید خشک کردن در سراسر دنیا، همچنان به انقلابی در دسته ماشین ظرفشویی ادامه می دهد. خط تولید تکنولوژی کمپانی بوش به عنوان یک برند و علامت تجاری که باعث سرعت کار، راندمان، کارایی و انعطاف پذیری می شود، دوباره با معرفی فناوری های جدید Crystal Dry ™ و Auto Air industry در صنعت ماشین ظرفشویی خود در حال پیشرفت است تا مصرف کنندگان بتوانند زمان کمتری را برای تمیز کردن و خشک کردن ظروف خود صرف کنند و زمان بیشتری را برای انجام کاری که دوست دارند بگذارند.

نگه داشتن نیازهای مصرف کننده در اولویت خط جدید و ساعت های بی شماری از تحقیق درباره نحوه تعامل کاربران با ماشین ظرفشویی خود، از تقاضای کالای با کیفیتی که می توان به آنها برای تکیه بر عملکرد خشک کن و تمیز کردن برتر رونمایی کرد، پرده برداشت. Crystal Dry، با داشتن یک فناوری خشک کن جدید و ثبت شده، از راه حل های جدید قابلیت خشک کردن استثنایی استفاده می کند تا به حوله یا خشک کردن با هوا نیازی نباشد و یک قدم کمتری را برای مصرف کنندگان در هنگام تمیز کردن آشپزخانه های خود فراهم می کند.

تکنولوژی کمپانی بوش

بوش پیشرو در صنعت

Anja Prescher ، مدیر بازاریابی برند لوازم خانگی بوش گفت: “در تکنولوژی کمپانی بوش ، اشتیاق ما برای قرار دادن نیازهای مصرف کننده ، ما را بر آن داشته است تا تعدادی تکنولوژی دسته اول را ایجاد کنیم که انتظارات، از آنچه ماشین ظرفشویی می تواند انجام دهد را افزایش داده است.” وی گفت: “ما نیاز مصرف کننده را به تجهیزات خشک کن برتر شنیدیم و به آنچه اوج نوآوری ماشین ظرفشویی بوش انجام می دهد، افتخار می کنیم. دو فناوری جدید خشک کردن که با سیستم های نظارتی ما کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ظروف شما از کثیفی مبرا می شوند. برای زیبایی، تمیز کردن و خشک کردن و آماده شدن برای وعده غذایی بعدی، در هر زمان، می توانید بر روی ماشین ظرفشویی های بوش حساب کنید. ”

www.cnet.com/news/bosch-dishwashers-turn-up-the-heat-for-crystaldry-dishes

www.globenewswire.com/news-release/2019/02/19/1734216/0/en/Bosch-Home-Appliances-Revolutionizes-Dishwasher-Category-with-New-Advanced-Drying-Technologies.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.