تکنولوژی VitaFresh

مواد غذایی سالم به موادی گفته میشود که خاصیت ها و ویتامین خود را از دست نداده باشند…
از این رو فریزرهای بدون برفک بوش به شما در مهیا کردن شرایط رژیم غذایی سالم کمک میکند.
تکنولوژی VitaFresh مواد غذایی شما را ۳ برابر حالت معمولی تازه نگه میدارد و این امکان را برای شما فراهم میسازد تا هر روز از مصرف مواد غذایی سالم لذت ببرید و دیگر نیازی به خرید مکرر مواد غذایی تازه نداشته باشید.
یخچال فریزرهای بوش با داشتن محفظه های جدا برای اینکار این امکان را برای شما فراهم میسازد که مواد غذایی خود را در دسته بندی های گوناگون از جمله میوه و سبزیجات، گوشت، ماهی و غیره را در محفظه های گوناگون از هم جدا سازید

تکنولوژی NoFrost

با وجود این تکنولوژی در یخچال فریزرهای بوش دیگر نیاز به دیفراست کردن فریزر نیست و در نتیجه از هدر رفتن وقت و مشکلات دیفراست کردن در امانید. تازه تر ماندن مواد غذایی و نگهداری بدون برفک مزایای اصلی یخچال های بدون برفک بوش هستند. اما فن آوری بدون برفک از انباشته شدن یخ هم جلوگیری می کند بنابراین فضای بیشتری برای غذاهای خود خواهید داشت.

تکنولوژی Super Freezing

زمانی که مواد غذایی تازه ای را در داخل فریزر قرار میدهید، این فناوری به سرعت دما را تا حد ممکنی پایین آورده و مانع از آب شدن ناخواسته سایر مواد غذایی موجود در فریزر میشود.

علاوه بر این مواد غذایی تازه در فریزر گذاشته شده سریعتر منجمد میشود و به محض رسیدن به دمای مورد نیاز, قابلیت Super Freezing بطور خودکار به تنظیمات عادی برگشته و از مصرف اضافه انرژی جلوگیری میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید