کاربرد غذا ساز بوش در آشپزخانه

کاربرد غذا ساز بوش در آشپزخانه

غذا ساز بوش یک دستگاه همه کاره در آشپزخانه است که قابلیت های مختلفی را در اختیار شما به هنگام پخت غذا، تهیه سالاد، تهیه کیک، شیرینی و … قرار می دهد، که متأسفانه بسیاری از افراد از کاربرد غذا ساز در دکوراسیون داخلی آشپزخانه و برنامه های متنوع آن اطلاع چندانی ندارند، به همین دلیل ما در این مقاله به کاربرد غذا ساز بوش در آشپزخانه و قابلیت های آن خواهیم پرداخت پس در ادامه مطلب نیز ما را در خانه بوش همراهی کنید.

غذا ساز بوش در یک نگاه

غذا ساز بوش یک وسیله چندکاره برای استفاده در آشپزخانه است که دارای مدلها و ظرفیت های مختلفی است که بسته به تعداد جمعیت خانواده می توانید یکی از ظرفیتهای آن را انتخاب کنید. در تولید و ساخت این محصول از هوش، تخصص، بهترین مواد و متریال های استفاده شده است. این وسیله کاربردی کار خرد کردن، ورقه کردن، پوره کردن، چرخ کردن و …. را در کمترین زمان برای شما انجام می دهد. به وسیله برق کار می کند که طراحی جالبی دارد و استفاده های مختلفی از آن می شود که به راحتی می توانید از آن در پخت بخش های مختلف غذایی و تهیه سالاد، کیک و شیرینی و … استفاده کنید.

قیمت غذا ساز بوش بسته به ظرفیت و مدلهای مختلف متفاوت است که برای اطلاع از آخرین قیمت می توانید با ما تماس بگیرید. استفاده از این محصول راحتی در پخت غذا را به شما هدیه می کند به این صورت که اگر شما هوس کوکو سبزی کرده باشید در عرض 5 تا نهایت 10 دقیقه با استفاده از غذا ساز بوش می توانید مواد لازم آن را آماده و کوکو سبزی را پخت کنید.

وظایف و کاربرد غذا ساز بوش در آشپزخانه

وظایف و کاربرد غذا ساز بوش در آشپزخانه

غذا ساز بوش به عنوان یک آچارفرانسه در آشپزخانه به شمار می رود چرا که ابزار گوناگونی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها به هنگام نیاز استفاده کنید. بخش های مختلف این دستگاه به هنگام استفاده به راحتی باز و بسته می شوند که شما بسته به نیاز به هر یک از ابزار می توانید آنها را وصل کنید. قیمت غذا ساز بوش با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد بسیار مقرون به صرفه است چرا که شما با پرداخت مبلغی می توانید چندین دستگاه را با یکدیگر در خانه داشته باشید. جای کمی را اشغال می کند و دارای طراحی زیبایی است که دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما را متحول می کند.

برخی از کاربرد غذا ساز بوش به قرار زیر است.

خرد کردن مواد غذایی

غذا ساز بوش دارای تیغه های فلزی با کیفیت و برنده ای است که دارای کارکرد گوناگونی است که با استفاده از آن می توانید انواع صیفی جات، سبزیجات و سایر مواد غذایی مورد نیاز برای پخت غذا را خرد کنید. بسیاری از اوقات به هنگام خرد کردن مواد غذایی بیش از اندازه ریز و یا درشت می شوند برای این منظور در تولید غذا ساز بوش به این مورد توجه شده است چرا که دارای یک دکمه پلاس تعبیه شده است که بر طبق آن شما می توانید میزان خرد شدن مواد غذایی را خودتان تنظیم کنید تا به صورت یکنواخت مواد غذایی شما خرد شوند. بنابراین غذا ساز به عنوان یک خرد کن کار می کند ولی دارای تفاوت هایی با خرد کن است که در مقاله دیگری به آن خواهیم پرداخت.

رنده کردن مواد غذایی

یکی از زمانبرترین کارها به هنگام پخت غذا رنده کردن مواد غذایی با دست است که با استفاده از غذا ساز بوش این کار نیز در کمترین زمان با بیشترین کارایی و کیفیت برای شما انجام می شود. با استفاده از این محصول می توانید مواد غذایی مختلفی را رنده کنید، دارای یک دیسک دو طرفه است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مواد غذایی خود را در دو حالت ریز و درشت رنده کنید.

خمیرگیری برای تهیه کیک و شیرینی

از اصلی ترین وظایف غذا ساز بوش تهیه خمیر برای پخت انواع کیک، شیرینی، پیتزا و مواردی از این قبیل است. این محصول دارای یک تیغه پلاستیکی با کیفیت است که کار تخمیر خمیر را برای شما در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. برای اطلاع از قیمت غذای ساز بوش با ما تماس بگیرید.

به عنوان یک آبمیوه گیر عمل می کند

با استفاده از غذا ساز بوش می توانید آب انواع مرکبات را بگیرید و آبمیوه طبیعی و ارگانیک تهیه کنید، این دستگاه طوری طراحی شده است که آبمیوه و تفاله آن را در دو ظرف جدا قرار می دهد.

آسیاب کردن

به عنوان یک دستگاه آسیاب عمل می کند که از آن می توانید برای آسیاب نمودن انواع آجیل و … استفاده کنید.

چرخ کردن گوشت

برای چرخ کردن گوشت می توانید از غذا ساز بوش استفاده کنید. دارای چندین تیغه برای چرخ کردن گوشت است. با استفاده از این دستگاه دیگر نیاز به چرخ گوشت ندارید چرا که یک وسیله کامل و مورد نیاز برای استفاده در آشپزخانه است.

مخلوط کردن مواد غذایی

برای مخلوط کردن مواد غذایی و آبکی استفاده از غذا ساز گزینه ایده آلی است که این قابلیت در غذا ساز بوش وجود دارد که به راحتی کار مخلوط نمودن مواد غذایی را برای شما با استفاده از تیغه های قدرتمند انجام می دهد.

تهیه خامه و کره

با استفاده از غذا ساز بوش به راحتی در خانه خود می توانید خامه و کره اصل و بهداشتی با طعم بی نظیر تهیه کنید.

تهیه پوره

برای تهیه پوره گوجه فرنگی، بادام زمینی و سیب زمینی می توانید از غذا ساز استفاده کنید و در کمترین زمان پوره دلخواه خود را تهیه کنید.

حلقه کردن صیفی جات و سبزیجات

با استفاده از غذا ساز بوش شما می توانید انواع صیفی جات و سبزیجات را برای مصرف در اندازه های دلخواه به صورت حلقه ای در بیاورید، در برخی از مدلهای غذا ساز بوش این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید با انجام تنظیمات دلخواه ضخامت حلقه ها را نیز خودتان تنظیم کنید. قیمت غذا بوش بسته به مدلهای مختلف متغیر است.

قابلیت های مختلف غذا ساز بوش

قابلیت های مختلف غذا ساز بوش

علاوه بر کاربرد گوناگونی که غذا ساز بوش در اختیار شما قرار می دهد دارای قابلیت های مختلفی به قرار زیر است.

درست کردن کره خانگی

بسیاری از افراد دوست دارند کره خانگی و اصل مصرف کنند، غذا ساز بوش این قابلیت را در اختیار شما با استفاده از چندین تیغه قرار می دهد تا بتوانید کره خانگی و اصل تهیه کنید.

تهیه کیک و بیسکویت

با استفاده از این محصول می توانید مواد مورد نیاز برای تهیه کیک و بیسکویت را در کمترین زمان تهیه و برای خود انواع کیک، شیرینی، بیسکویت و … درست کنید.

تهیه دسر

در کمترین زمان برای خود و میهمانانتان دسر تهیه کنید.

تهیه سس مایونز

با استفاده از غذا ساز بوش می توانید برای غذاهایی همچون ساندویچ و … سس دلخواه خود را تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

تهیه چیپس خانگی

تهیه چیپس خانگی با طعم دلخواه یکی از مواردی است که می توانید با استفاده از قابلیت غذا ساز بوش تهیه کنید.

تهیه سالاد

دیگر نگران درست کردن سالاد و زمانبر بودن آن نباشید چرا که این محصول طوری طراحی و ساخته شده است که مواد مورد نیاز برای تهیه سالاد را در زمان اندک برای شما مهیا می کند. برای اطلاع از قیمت غذا ساز بوش با ما تماس بگیرید.

تهیه غذای فرنی برای کودک دلبندتان

بسیاری از کودکان برای رشد و تغذیه نیاز به فرنی دارند که با استفاده از غذا ساز بوش می توانید در زمان اندک برای کودک دلبندتان فرنی درست کنید.

تهیه بستنی

برای تهیه مواد اولیه و مورد نیاز بستنی استفاده از غذا ساز گزینه خوبی است، مواد موارد نیاز برای تهیه بستی را با استفاده از این محصول به راحتی در یکدیگر مخلوط کنید.

تهیه لواشک

برای تهیه لواشک ترش و شیرین می توانید از غذا ساز استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت غذا ساز بوش و همچنین مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید.

غذا ساز بوش یک وسیله چندکاره است که راحتی را به هنگام درست کردن غذا، سالاد، کیک، شیرینی، بستی و … به شما ارائه می کند. جای کمی را اشغال می کند و دارای قابلیت های مختلفی است که قسمتهای مختلف آن به راحتی باز و بسته می شوند. در تولید این محصول از بهترین مواد و متریال ها استفاده شده است که دارای طراحی جالبی است و از وسایل کاربردی و مورد نیاز آشپزخانه به شمار می رود.

خانه بوش نمایندگی مجاز بوش آلمان در تهران کالاهای با کیفیت و اصل این شرکت را به طور مستقیم وارد کشور می کند که به دو صورت حضوری و اینترنتی می توانید خرید غذا ساز بوش خود را انجام دهید و از گارانتی و خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. ما مفتخریم که میزبان شما برای یک خرید مطمئن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.