پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش در سال 98-97

پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش در سال 98-97

پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش

از قدیم خانم‌های خانه عادت به شستن ظروف بصورت دستی داشتند،  چه زمانی که آب لوله کشی نبود و مجبور بودند برای شستشوی ظروف خود به حیات یا کوچه رفته و با آب جوب و رودخانه ظروف را بشویند و از زمانی هم که آب لوله کشی به میدان آمد، ظروف را در داخل آشپزخانه می‌شستند. با گسترش علم و پشرفت تکنولوژی ماشین‌هایی برای شست و شوی ظروف روی کار آمدند که قابلیت‌های متفاوتی دارند. این ماشین‌ها در آشپزخانه جای گرفته و ظرفیت‌های مختلفی را به خود اختصاص می‌دهند. برندهای مختلف خارجی و ایرانی در این حوزه فعالیت داشته که یکی از معروف‌ترین برندها بوش است. در این مقاله تصمیم گرفتیم پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش را در سال ۹۷ که یکی از اعضای لوازم خانگی بوش است با هم بررسی کنیم. اما قبل از اینکه وارد مبحث مقایسه و معرفی شویم، بد نیست کمی بیشتر درباره ماشین‌های ظرف‌شویی و محیط قرارگیری آن صحبت کنیم.

نکاتی که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید در نظر بگیرید

آشپزخانه شما چند متر است

اول از همه باید ببینید محیط آشپزخانه شما به چه صورت است؟ آیا جایی برای قرارگیری ماشین ظرفشویی دارد؟ با توجه به این محیط می‌توانید رومیزی یا ایستاده بودن آن را تعیین کنید. در ضمن باید ببینید در آشپزخانه شما راه آبی برای ماشین ظرفشویی تعبیه شده یا خیر. در برخی از آشپزخانه‌های قدیمی‌تر تنها یک راه آب برای ماشین لباسشویی تعبیه شده است. البته که می‌توان به روش‌هایی این مسئله را تسهیل کنید اما مسئله اول که به مکان و موقعیت برمی‌گردد بسیار مهم است.

به تعداد توجه کنید

اگر خانواده کم جمعیتی هستید و نیازی به ماشین ظرفشویی‌های ۱۲ نفره ندارید، حتما از نوع رومیزی استفاده کنید. با این حال پیشنهاد می‌کنیم حتما محیطی را که برای ماشین در نظر می‌گیرید، اندازه‌گیری کرده و در ذهن داشته باشید تا در هنگام خرید بتوانید بهترین ماشین ظرفشویی را انتخاب نمایید.
ماشین‌ها با ظرفیت‌های مختلف ۲،۴،۶،۸ و ۱۲ نفره تعبیه شده است.

مارک‌های معروف رو شناسایی کنید

یک وسیله برقی را قرار است یک بار تهیه کنید و برای مدت زمانی طولانی از آن استفاده کنید. مخصوصا این روزها که همه اجناس برقی گران شده و لازم است در خرید آن‌ها دقت کافی را داشته باشید. برندها را شناسایی کرده و با قیمت آن‌ها بسنجید. همچنین توجه کنید که محصول شما گارانتی مدت‌دار داشته و از جای معتبری باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل حتما آن را پیگیری کنید.

قیمت در برابر کیفیت

مسلما همه ما به قیمت محصولی که می‌خواهیم تهیه کنیم، توجه می‌کنیم و برایمان مهم است که محصولی را با کیفیت خوب و قیمتی مناسب و معقول خریداری کنیم. پس لازم است روی این موضوع نیز تحقیق کرده و دقت خوبی کنید تا محصول باکیفیت را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

زمان مناسبی را برای خرید انتخاب کنید

بعضی از محصولات در زمان‌هایی از سال در جشنواره قرار می‌گیرند، همین امر سبب کاهش قیمت شده و می‌توانید مدل بالاتری را با قیمت بهتر تهیه کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در خرید خود عجله نکرده و با دقت محصول مورد نظر را انتخاب کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

حال که این موارد را با هم بررسی کردیم می‌خواهیم پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش را شناسایی کرده و با هم به بررسی هر کدام بپردازیم.

بررسی مدل های پرفروش ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR

ماشین ظرفشویی مبله بوشقرص فینیش کوانتوم

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش یکی از بهترین ماشین ظرفشویی بوش است جزو گزینه‌های استاندارد بوده و مناسب برای خانواده‌های کم جمعیت است. ظاهری زیبا و عملکردی فوق‌العاده داشته و برای روی میز و کابینت آشپزخانه شما کاربرد دارد.
رنگ این ماشین نقره‌ای بوده و ظرفیت آن ۶ نفر است. پس برای افرادی که آشپزخانه‌ای محدود داشته و جای زیادی ندارند گزینه کاملا مناسبی است. تقریبا می‌توان گفت بی‌صداست و صدای کمی که دارد اصلا قابل شنیدن و آزار رساندن نیست و ظروف شما را با کیفیت بالا شسته و دارای برنامه‌های مختلفی جهت شستشو است.

قیمت ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01B

این ماشین ظرفشویی SMS67MW01B دارای ظرفیت بالا و بصورت ایستاده طراحی شده که بی‌شک جزو پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش به حساب می‌آید. دارای امکانات فوق‌العاده و کیفیت بالاییست که دارای برنامه شستشوی کامل و استانداردی است، میزان خرابی در آن به مراتب کمتر گزارش شده و قیمت آن نیز نسبت به بقیه مدل‌ها مناسب‌تر است. اگر  پرجمعیت هستید و به دنبال یک مدل استاندارد می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این مدل را تهیه کنید.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

این سری از ماشین ظرفشویی SMS88TW01M نیز دارای ظرفیت بالا بوده و حالت ایستاده دارد پس بی‌شک برای آشپزخانه‌هایی که جادار هستند و جایی برای ماشین ظرفشویی در آن‌ها تعبیه شده مناسب است. در واقع می‌توان کامل‌ترین مدل دانست زیرا در جایگاه دوم از بهترین ماشین ظرفشویی بوش بصورت ایستاده قرار گرفته است. برنامه‌های مختلفی برای شستشوی ظروف دارد که شاید خیلی از موارد آن هرگز مورد استفاده قرار نگیرد.

ماشین ظرفشویی بوش  مدل SMS46MWO1B

ماشین ظرفشویی بوش  مدل SMS46MWO1B

این مدل از ماشین ظرفشویی SMS46MWO1B را مدل پایینی می‌دانند اما کارایی خوبی داشته و گزینه مطلوبی برایتان به حساب می‌آید.  در واقع برای خانواده‌های پرجمعیت ساخته شده که ظرفیت ۱۴ نفر را پوشش می‌دهد. به کمک سبدهای بزرگی که دارد شما می‌توانید انواع دیس و قابلمه‌ها را نیز جهت شستشو در آن قرار دهید و خیال خود را بابت شستن آن‌ها راحت کنید. این دستگاه دارای ۶ برنامه شستشو است که عبارت است از برنامه شستشوی خودکار، شستشوی حرفه‌ای، اقتصادی و شبانه که می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن بهره‌مند شوید.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B است. ظرفیت این ماشین حدود ۱۳ نفره بوده و دارای قفسه بالا نیز است. این ماشین ظرفشویی بصورت ایستاده بوده و برای آشپزخانه‌های جادار مناسب است. همچنین دارای نمایشگر بوده و امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01B

 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01B نیز یکی از بهترین گزینه‌های مبله و ایستا است که می‌توانید به آشپزخانه خود هدیه دهید. تمامی امکانات قبلی‌ها را داراست و ظرفیت آن ۱۳ نفره بوده. جایگاه‌های متناسبی را برای ظروف در خود داشته و در برابر مصرف انرژی کاملا به صرفه و اقتصادی است.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MI01B

این مدل از ماشین ظرفشویی SMS67MI01B ظرفیت ۱۳ نفره دارد و از طرفی دارای سه سبد برای قرارگیری ظروف است. برنامه‌های مختلفی را برای شستشو در اختیار شما قرار داده و از نظر مصرف انرژی در سطح A++ قرار دارد.

 

از بابت مصرف آب و برق خیالتان راحت باشد. این ماشین‌های ظرفشویی کاملا اقتصادی و بهینه هستند و هیچ‌گونه مشکلی را در مصرف آب و برق ایجاد نخواهند کرد. هر موقع از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید آن‌ها را روشن کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در کنار تمامی مزایایی که برای ماشین‌های ظرفشویی به شما گفتیم و سعی کردیم پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش را در حال حاضر برایتان معرفی کنیم، می‌خواهیم برای افزایش عمر آن‌ها نیز  نکاتی را با شما درمیان بگذاریم تا بتوانید بیشتر از محصول خریداری شده خود استفاده کرده و آن را سالم نگه دارید.

میزان پودری را که داخل ماشین ظرفشویی خود می‌ریزید اندازه کنید. حتما قبل از انجام هر کاری دفترچه راهنما را مطالعه کرده و این موارد را با دقت انجام دهید تا آسیبی به آن وارد نشود.

ظرفیت ماشین ظرفشویی خود را در نظر گرفته و طبق همان استفاده کنید. ماشین را با نصف میزان ظرفیت هرگز روی حالت کامل نگذارید.

حتما قبل از قرار دادن ظروف داخل ماشین ظرفشویی، تکه‌های غذا مانند برنج را از آن پاک کنید تا داخل راه‌آب جمع نشود و شما را دچار گرفتگی لوله و بازگشت آب ماشین به داخل آشپزخانه نکند.

امیدواریم با توضیحاتی که درباره ماشین‌های لباسشویی ارائه کردیم بتوانید به راحتی گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید خدمات را به خوبی دریافت کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات را در نمایندگی بوش در تهران مشاهده کرده و  اطلاعات کاملی از محصولات و ماشین‌های ظرفشویی دریافت کرده و سپس تصمیم به خرید یکی از آن‌ها بگیرید.

2 دیدگاه برای “پرفروش ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش در سال 98-97

  1. اشتراک‌ها: فناوری سایلنت واش در ظرفشویی بوش | خانه بوش | نمایندگی رسمی محصولات بوش 8582-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.