معرفی تکنولوژی های به کار رفته در لباسشویی بوش

معرفی تکنولوژی های به کار رفته در لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین وسایلی است که امروزه در لیست خرید منزل قرار می‌گیرد. مطمئنا این خرید می‌تواند در عملکرد شما تاثیر بسزایی بگذارد پس باید در انتخاب آن تا می‌توانید درست عمل نمایید. مسلما ماشین‌های لباسشویی بوش هم از این قاعده مستثنی نیستند! اگر تصمیم به خرید ماشین لباسشویی بوش در مدل‌های مختلف گرفتید بد نیست قبل از اینکه خرید خود را انجام دهید اطلاعات درستی درباره تکنولوژی‌ها، ویژگی‌ها و امکانات و قیمت لباسشویی بوش بدست آورید تا قادر به انتخاب درست باشید.

خرید یک ماشین لباسشویی خوب به این معنا نیست که شما با خرید آخرین مدل ماشین لباسشویی بهترین گزینه را انتخاب کرده‌اید! حتی می‌تواند این انتخاب برای شما بی فایده باشد زیرا تنظیمات و آپشن‌های آن برایتان مفید نیست و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد پس در قدم اول تکنولوژی‌های به کار رفته در لباسشویی بوش را مطالعه کنید و آن را سنگین و سبک کنید تا به نتیجه درستی در خرید خود برسید.

تکنولوژی های ماشین لباسشویی‌ بوش

تکنولوژی های ماشین لباسشویی‌ بوش

امروزه اکثر شرکت‌ها و کارشناسان، ماشین لباسشویی بوش را جزء بهترین برندها می‌دانند و این بهترین بودن مسلما دلایل کافی را برایشان به ارمغان آورده. معمولا شرکت بوش برای محصولات خود کم و کاستی نمی‌گذارد و دارای آپشن‌های استانداردی است.

تکنولوژی Intelligent Automatic Dosing System

یکی از بارزترین ویژگی‌هایی که در ماشین لباسشویی بوش به چشم می‌خورد و آن را مشهور کرده تکنولوژی Intelligent Automatic Dosing System است. این تکنولوژی فقط مختص ماشین لباسشویی های بوش است که در مصرف نرم کننده و مواد شوینده صرفه‌جویی می‌کند. این خود یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات است که هر کسی در این دوره و زمونه به دنبال آن است. صرفه‌جویی!!! بوش هم این را فهمیده و دقیقا دست روی نقطه قوت افراد گذاشته است.

برای این تکنولوژی دو محفظه جدا برای نرم کننده و مواد شوینده تعبیه شده که با یک بار پر کردن این دو مخزن تا ۲۰ بار می‌توانید شستشو انجام دهید. جالب است نه؟! خیلی خوب است. طبق تخقیقات به عمل آمده با این تکنولوژی بصورت سالیانه تنها ۱۱ لیتر مواد شوینده و ۵۸ وان آب صرفه‌جویی می‌شود.

تکنولوژی Vario perfect

یکی دیگر از تکنولوژی‌هایی که بوش را مورد قبول افراد کرده تکنولوژی Vario perfect است. این تکنولوژی باعث صرفه‌جویی انرژی شده و جالب اینجاست که در کنار این صرفه‌جویی، سطح بالایی از کیفیت و تمیزی را به ارمغان می‌آورد. این تکنولوژی خود دارای دو بخش مصرف انرژی تا ۵۰ درصد و ۶۵ درصد صرفه‌جویی در گذر زمان است.

تکنولوژی AquaSpa wash

تکنولوژی بعدی که بسیار به ما کمک می‌کند AquaSpa wash  است. این سیستم در سه جهت مختلف بر روی لباس‌ها آب‌پاشی را انجام می‌دهد که باعث می‌شود تمامی لباس‌ها بصورت کامل خیس شده و مورد شستشوی دقیق قرار گیرند. اینگونه در مصرف آب نیز صرفه‌جویی خواهد شد و نگرانی ما از بابت مصرف بی‌رویه آب بصورت کامل برطرف می‌شود.

تکنولوژی SelfCleaning Condenser

مورد بعدی که یک تکنولوژی بسیار قدرتمند است SelfCleaning Condenser نام دارد. این تکنولوژی در واقع در حین جریان شستشو ۳ دفعه کندانسور را بصورت کامل تمیز خواهد کرد. علاوه بر این وظیفه تعمیر و نگهداری این قسمت را نیز بر عهده خود می‌گیرد و انجام می‌دهد. چه چیزی بهتر از این؟

تکنولوژی AQUA STOP

تکنولوژی بعدی مربوط به سیستم ضد نشت آب یا AQUA STOP می‌شود. در ماشین لباسشویی بوش از نشت احتمالی در امان هستید. در واقع به محض متوجه شدن جریان آب آن را به مسیر دیگری هدایت کرده و به محفظه‌ دیگری می‌فرستد تا نشت آب به بیرون از ماشین منتقل نشود. اینگونه می‌توان گفت که در این بخش سنسورهای حساس و جالبی تعبیه شده که این وظایف را به راحتی برعهده گرفته و انجام می‌دهند.

تکنولوژی ActiveOxygen

با این تکنولوژی دیگر با خیال راحت لباس‌های خود را به ماشین لباسشویی بسپارید. حتی اگر در دمای بسیار پایی لباس‌های خود را بشویید باکتری‌ها و میکروب‌های موجود در آن از بین می‌روند. طبق آماری که با این تکنولوژی ارائه شده ۹۹.۹۹٪ از باکتری‌ها بدون اضافه شدن مواد شیمیایی به لباس‌هایتان از بین خواهد رفت. چه چیزی بهتر از این می‌خواهید؟!

همچنین با کمک این تکنولوژی بوی نامطبوع لباس‌ها از بین خواهد رفت و رایحه لطیف شوینده را روی لباس خود حس می‌کنید.

تکنولوژی EcoSilence Drive

این تکنولوژی برای شما حتما خیلی مهم است! زیرا جلوی صدا و لغزش ماشین لباسشویی در حین کار کردن را می‌گیرد. شاید خیلی از شماها آن را تهیه کرده و هنوز هم احساس می‌کنید ماشین لباسشویی‌تان صدایی دارد ولی باید به شما بگوییم تا زمانی که مکان ماشین لباسشویی تراز نباشد شما با مشکل صدا و لرزش درگیر هستید. پس اول به دنبال تراز کردن موقعیت مکانی ماشین لباسشویی خود باشید و بعد آن را تست کنید. مطمئن باشید ماشین لباسشویی‌های بوش با کمک این تکنولوژی بی‌صدا و بدون لرزش کار می‌کنند.

تکنولوژی AntiStainc

ماشین‌لباسشویی‌های بوش از تکنولوژی AntiStainc تبعیت می‌کنند که مربوط به از بین بردن لکه‌های چربی و روغنی است که به راحتی می‌تواند آن‌ها را از روی هر نوع لباسی که دارید از بین ببرد. در صورتی که بسیاری از لکه‌ها پس از شستشو هم از بین نمی‌روند ولی از بوش می‌توانید انتظار حذف آن‌ها را داشته باشید.

خشک شدن لباس‌ها تا ۹۹ درصد

معمولا وقتی حرف از خشک شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی می‌شود، منظور آن حالت نمی است که آب همراه آن نیست و باید در جایی پهن شود تا کاملا خشک گردد ولی در بوش می‌توان انتظار داشت که لباس‌ها تا ۹۹ درصد کاملا خشک شود. این موضوع نیز برای بسیاری افراد در ارجعیت است و به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند. پس به این دست افراد پیشنهاد می‌کنیم حتما از ماشین لباسشویی‌های بوش استفاده کنند.

کلاس انرژی A++++ در ماشین لباسشویی بوش

کلاس انرژی A++++ در ماشین لباسشویی بوش

تقریبا در جهان ماشین لباسشویی دیده نمی‌شود که این کلاس از انرژی را به خود اختصاص دهد. وقتی حرف از این کلاس انرژی می شود یعنی شما در هر زمان از روز بخواهید می‌توانید ماشین خود را روشن کرده و از آن استفاده کنید. کاملا هم خیال راحت این کار را انجام دهید زیرا هیچگونه مصرف زیادی نداشته و بهینه عمل می‌کند. مصرف انرژی و آب مهم‌ترین معضل این روزهاست که ماشین لباسشویی آن را رعایت می کند. چه چیزی مهم‌تر از این مسئله وجود دارد؟ مسلما هیچ‌چیز!

جمع‌بندی تکنولوژی های به کار رفته در لباسشویی بوش

در این مقاله سعی کردیم تکنولوژی‌های نوین و مهم ماشین لباسشویی بوش را برای شما نام برده و توضیحات اجمالی از آن را شرح دهیم تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید. ما در واقع بدون اغراق درباره ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های موجود در ماشین‌های لباسشویی بوش صحبت کردیم. این کمپانی برای تمامی محصولات خود این موارد و تکنولوژی‌های فوق‌العاده و بروز را رعایت می‌کند اما شما می‌توانید درباره ماشین لباسشویی بوش تکنولوژی‌های مهم را مطالعه کرده و تصمیم درستی برای خرید خود بگیرید.

برای راهنمایی بیشتر می‌توانید به وب سایت خانه بوش مراجعه کنید و محصولات عالی ماشین‌لباسشویی‌های بوش که در سه رنگ سفید، استیل و مشکلی را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.