معرفی تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر بوش

معرفی تکنولوژی های به کار رفته در یخچال فریزر بوش

از هر چه که در خرید لوازم خانگی بگذریم از یخچال فریزر نمی‌توان گذشت زیرا قطب اصلی آشپزخانه شما به حساب می‌آید. تمامی خوراکی‌ها و مواد غذایی را باید داخل یخچال و فریزر آن نگهداری کنید و از این‌رو باید در خرید یخچال فریزر خوب و مناسب نیازتان دقت کافی داشته باشید. اما چه ویژگی‌هایی را برای یخچال فریزر خود ضروری می‌دانید و در خرید آن باید دقت کنید؟ آیا از قیمت یخچال بوش اطلاعی دارید؟ برای اطلاع دقیق از قیمت و ویژگی های یخچال فریزر بوش به سایت خانه بوش مراجعه فرمایید.

تکنولوژی های یک یخچال فریزر مطلوب

تکنولوژی های یک یخچال فریزر مطلوب

به نظر شما چه چیزهایی برای یک یخچال فریزر خوب لازم است؟ هر کسی از دیدگاه خود به این سوال پاسخ می‌دهد و ما نیز سعی کردیم تمامی این دیدگاه‌ها را جمع آوری کرده و در نهایت بصورت کاملا کارشناسی در قالب معرفی ویژگی ها به این سوال پاسخ دهیم.

قسمت آب سردکن یا یخ‌ساز یخچال

برخی افراد وجود آب سردکن و یخ ساز را جزو تزئینات یخچال فریزر می‌دانند و از این موضوع غافل هستند که وجود این تکنولوژی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. زیرا برای برداشتن آب یا یخ نیاز به باز شدن درب یخچال یا فریزر ندارید. حال این امکان در دو حالت وجود دارد. یکی بصورت مخزنی که در مخزن یخچال و فریزر قرار می‌گیرند و یکی دیگر بصورت لوله کشی است که هزینه‌ای هم باید صرف این مسئله شود. در دو حالت به شما در مصرف انرژی و باز و بسته نکردن درب یخچال کمک می‌کند. این تکنولوژی در یخچال فریزرهای بوش نیز بصورت کاملا حرفه‌ای موجود است که می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را انتخاب کنید.

دارای کشوی بزرگ جامیوه‌ای

شاید شما در هنگام خرید یخچال فریزر در نگاه اول توجه چندانی به کشوی جامیوه‌ای و کشوهای فریزر خود نکنید ولی بعدها با آن به مشکل بخورید. کشوی موجود در یخچال که برای جامیوه‌ای و سبزیجات تعبیه شده باید به اندازه‌ای متناسب باشد که میوه و سبزیجات شما در آن جای گیرد. البته این اندازه را باید با توجه به جمعیت خانه خود در نظر بگیرید. اگر خانواده پر جمعیتی هستید حتما یخچال بزرگتری تهیه کنید که جامیوه‌ای آن نیز بزرگ‌تر باشد.

از طرفی تعداد کشوهای موجود در فریزر اهمیت زیادی برای خانم‌ها دارد. کشوهایی برای قرار دادن نان، گوشت و مرغ و سبزیجات یخی. در یخچال فریزرهای بوش این تعداد بصورت استاندارد با توجه به نوع یخچال تعبیه شده است.

تنظیم دمای یخچال فریزر

حواستان باشد که در خرید به تنظیمات کنترل سرما و دمای یخچال توجه کنید. شما باید بتوانید در فصول سرد و گرم دمای یخچال و فریزر خود را تغییر دهید پس یخچالی بخرید که این تنظیمات را داشته باشد و شما را دچار مشکل نکند. در یخچال فریزرهای بوش این امکان تعبیه شده در برخی بصورت یک دکمه برای تنظیمات درجه و برخی بصورت یک کامپیوتر در جلوی یخچال که به سادگی تمامی موارد قابل تغییر است.

برچسب انرژی یخچال فریزر فراموش نشود

برچسب انرژی یخچال فریزر فراموش نشود

 

همان‌طور که می‌دانید یخچال و فریزر وسیله‌ایست که همیشه روشن است و کار می‌کند. در صورتی که خاموش شود تمامی وسایل داخل آن خراب می‌شوند. پس باید صرفه‌جویی در مصرف انرژی اتفاق بیفتد تا هزینه برق شما زیاد نشود. به همین منظور در هنگام خرید حتما به برچسب انرژی توجه کنید. یخچال فریزرهای بوش دارای برچسب انرژی و امتیاز A+++ هستند و می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را انتخاب کنید.

قفل کودک

اگر در منزل کودکی کنجکاو دارید به شما پیشنهاد می کنیم یخچالی تهیه کنید که دارای قفل کودک باشد. تنظیمات جالبی برای این منظور در یخچال فریزرهای امروزی طراحی شده که مطمئنا خودتان نیز آن را دوست دارید.

صدای یخچال

هر یخچال فریزری در هنگام کار موتور یا آب شدن یخ پشت مخزن کمی صدا دارد اما این مسئله را باید حتما پیگیری کنید تا یخچالی تهیه کنید که کم صدا بوده و شما را در منزل اذیت نکند. همه خانه‌ها بزرگ نیستند و اگر به این مسئله دقت نکنید در هر حال باید آن را بپذیرید. یخچال فریزرهای بوش چنین موردی را حل کرده و صدایی ندارند که شما را آزار دهد.

نور دستگاه

وقتی درب یخچال را باز می‌کنید باید نور منظمی را داخل آن مشاهده کنید تا بتوانید درون آن را به طور کامل ببینید و هر آنچه لازم دارید بردارید یا سر جای خود بگذارید. در یخچال فریزرهای بوش این نور کاملا استاندارد و تنظیم شده است علاوه بر آن LEDهای کم مصرفی است که میزان مصرف انرژی را برایتان بهینه می‌کند. این ویژگی‌ باعث افزایش و بهبود عمر دستگاه شما خواهد شد.

سیستم خنک کننده در فریزر و یخچال

سیستم سوپر فریزینگ در فریزر باعث خنک شدن آن و نگهداری درست از مواد غذایی می شود. در واقع این سیستم باعث انجماد سریع مواد غذایی شده و انرژی کمتری را نیز برای این انجماد صرف می‌کند.
همچنین سیستم خنک کننده یکپارچه یا MultiAirFlow باعث توزیع یکسان هوای خنک در یخچال و فریزر شده و نواسانات را کم می‌کند. تمامی این فرآیند را مدیون فن‌هایی است که در آن تعبیه شده و به این موضوع کمک می‌کند.

نگهداری از مواد غذایی در هنگام قطعی برق

همه ما وقتی برق خانمان قطع می‌شود اولین نگرانی که داریم یخچال و مواد موجود در آن است. حال فرض کنید ساعاتی را بیرون از خانه باشید و این قطعی برق اتفاق بیفتد. چه می‌شود؟ مسلما مواد غذایی فاسد شده و دچار مشکل می‌شوید ولی در یخچال فریزرهای بوس این امکان وجود دارد که تا ۶ ساعت پس از قطعی برق مواد غذایی به خوبی در یخچال و فریزر باقی مانده و هیچ گونه مشکلی برای آن ها به وجود نمی آید. پس با خیال راحت یخچال خود را در خانه تنها بگذارید.

هشدار صوتی در صورت باز ماندن درب یخچال

هشدار صوتی در صورت باز ماندن درب یخچال

زمانی که بیش از حد درب یخچال یا فریزر شما باز بماند با هشدار و صدای یخچال مواجه می‌شوید. در واقع با این هشدار به شما می گوید که در حال حاضر مصرف انرژی به حداکثر رسیده و باید درب آن را ببندید. این موضوع در هنگام خرابی یخچال نیز صادق است هم با شنیدن صدای آن می توانید متوجه شوید و هم علائمی که روی کامپیوتر دستگاه مشاهده می کنید باید تصمیم بگیرید که با تعمیرکار تماس بگیرید تا هر چه سریع تر در صدد حل مشکل باشید.

سیستم ضدبرفک

امروزه اکثر یخچال فریزرهایی که تولید می‌شود ضدبرفک هستند. یخچال فریزر بوش نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما هرگز یخچال و فریزر خود را با برفک نخواهید دید. کاملا خشک و تمیز بوده و می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

تازه ماندن مواد غذایی

یخچال فریزرهای بوش با داشتن فناوری VitaFresh Plus به شما در تازه و سالم ماندن مواد غذایی و میوه‌ها کمک می‌کند. در واقع این یک اصل است که یخچال هرگز مواد غذایی را خراب نکند و همیشه برای شما تازه و سلامت نگه دارد.

همیشه یادتان باشد در هنگام خرید یخچال فریزر خیلی دقت کنید زیرا یکی از مهم‌ترین عوامل موجود در آشپزخانه شماست و به سلامت شما بسیار مرتبط است. تمامی امکاناتی که باید یک یخچال فریزر داشته باشد در این مقاله برای شما آوردیم و به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد خرید دارید حتما سری به خانه بوش زده و از یخچال فریزرها دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.