درباره ما

  • شرکت بوش فعالیت خود را از سال 1385 و با هدف فروش محصولات بوش ( لوازم خانگی و تاسیساتی) با گارانتی اصلی و قیمت مناسب جهت ارائه خدمات بهتر و بزرگتر شدن خانواده خریداران بوش آغاز نمود. در این راستا مدیران خانه بوش با شناختی که از بازار هدف در ایران داشته اند با ارائه راهکارهای جدید توانسته اند به غیر از مشتریان خانگی در زمینه سازمان ها، ادارات و نهادها نیز مشتریان خوبی داشته و موفق عمل نمایند.
  • تعدادی از مشتریان خانه بوش که افتخار خدمت رسانی به آنها را داشته ایم عبارتند از :

    صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران – تعاونی بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران – بانک ملی ایران – بانک سپه – بانک سرمایه – بانک شهر- بانک آینده و …

  • خانه بوش در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به خریداران محترم با توجه به شرایط اقتصادی اقشار جامعه بیش از 10 سال است که فروش اقساطی لوازم خانگی و تاسیساتی بوش را راه اندازی نموده است و کلیه محصولات خود را فقط با گارانتی اصلی (بوش سرویس) خدمت مشتریان عزیز تقدیم می نماید. این مجموعه با وجود تعدد مشتریان خانگی و شرکتی همواره تلاش می نماید تا در سریعترین زمان ممکن محصولات را به خریداران محترم تحویل دهد.
  • خانه بوش از نظر جغرافیایی در یکی از بهترین قسمت های خیابان شریعتی واقع شده است که در هیچ محدوده طرح ترافیک و حتی زوج و فرد قرار ندارد تا مشتریان محترم راحت تر بتوانند از نمایشگاه (Showroom) محصولات بازدید بعمل آورده و انتخاب مناسب تری داشته باشند.
  • خانه بوش شرایط و پکیج های ویژه ای را به خانواده های محترم جهت تهیه جهیزیه پیشنهاد می نماید.

خانه بوش مقدم شما مشتریان و خریداران گرامی را جهت بازدید از لوازم خانگی بوش گرامی میدارد

به امید دیدار شما در خانه بوش